4Life Direct - Úvodní stránka
Volejte bezplatně    
800 022 561
Opravte prosím následující nesprávné údaje

4Life Direct Insurance Services s.r.o. Vás tímto informuje, že výše uvedené údaje budou zpracovávány za účelem nabízení, uzavírání a plnění smluv o životním a neživotním pojištění v rozsahu specifikovaném zde. Prohlašuji, že jsem se s ním seznámil a porozuměl mu.

Opravte prosím následující nesprávné údaje

4Life Direct Insurance Services s.r.o. Vás tímto informuje, že výše uvedené údaje budou zpracovávány za účelem nabízení, uzavírání a plnění smluv o životním a neživotním pojištění v rozsahu specifikovaném zde. Prohlašuji, že jsem se s ním seznámil a porozuměl mu.

4 tipy, jak celé rodině usnadnit návrat do školy

4 tipy, jak celé rodině usnadnit návrat do školy

Je tu opět ta známá část roku – čas, který rodiče s radostí vítají a děti oplakávají: návrat do školy. Usednout po dlouhých letních prázdninách zpátky do školních lavic může být těžké. Našli jsme pro vás čtyři způsoby, jak celý proces trochu ulehčit, aby byl začátek školy co možná nejvíc pohodový pro celou rodinu.

 

1. Vraťte se k rutině o něco dříve

Nemůžete očekávat, že když půjdete spát v jednu ráno, budete svěží pro budíček v šest. Asi týden před začátkem školy tak začněte chodit do postele v rozumnou hodinu a vstávejte brzy. Je to mnohem lepší, než když potom musíte přežívat den na deseti šálcích kávy. Začněte na pravidelný režim včas zvykat i své děti, takže si po ránu ušetříte spoustu křiku.

 

2. Napište si úkolníček

Vytvořte si seznam všeho, co potřebujete nakoupit a zařídit. Nejenže s každou odškrtnutou položkou pocítíte zadostiučinění, ale překonáte nepřítele horšího, než je třídní tyran: prokrastinaci. Myslete na cvičební úbor, sáček na přezuvky, svačinovou krabičku a také, co dáte do ní. Poslali jste všechny přihlášky na kroužky a do dětských klubů?

 

3. Zapracujte na svých ranních rituálech

Napište si spolu stručný seznam, abyste měli jistotu, že děti udělají ráno vše, co mají. Čím budou starší, tím více se na ně budete moci spolehnout v tom, že jsou rozumnější a vědí, co všechno si potřebují před odchodem do školy zkontrolovat. Inspirujte se třeba naším úkolníčkem, který si můžete vytisknout, a uvidíte, jestli vám vaši ranní rutinu trochu ulehčí:

 

STÁHNĚTE SI ÚKOLNÍČEK PRO SNADNĚJŠÍ RÁNO

(klikněte na odkaz pravým tlačítkem myši a zvolte "Uložit jako...")

 

4.  Užijte si poslední dny jako rodina

Nezapomeňte odpočívat a užít si poslední dny volna. Děti rostou opravdu rychle, takže si nechte i nějaký čas na zábavu a společné povídání, protože jakmile zazvoní školní zvonek, bude na tyto věci mnohem méně času.

Věnujte také pár minut tomu, že se ujistíte, že bude o vaše nejmilejší finančně postaráno, až s nimi jednou již nebudete. Uzavření toho správného životního pojištění znamená, že si ujasníte, kolik peněz by bylo potřeba k zabezpečení těch, kteří na vás spoléhají. Je pravda, že ne pro každého je životní pojistka vhodným řešením. Ovšem pokud jsou váš partner a děti, nebo jiní příbuzní závislí na vašem příjmu k placení hypotéky nebo jiných nákladů, pak je pro vás odpověď „ano“.

 

4Life Direct vám může zprostředkovat různé typy životního pojištění podle vaší aktuální potřeby. Zavolejte na linku 800 022 561 ještě teď a některý z našich zkušených poradců vám pomůže najít to pravé řešení přímo pro vás, rychle a po telefonu.


Zpět na předchozí záznamy

PŘIDEJTE SE K NÁM

4Life Direct Facebook.com 4Life Direct You Tube

4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, se sídlem Pobřežní 394/12, Praha 8, PSČ 186 00, Česká republika, IČO: 05573190, zapsaný v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. A 77620, odštěpný závod společnosti 4Life Direct Insurance Services s.r.o., se sídlem Štetinova 4, Bratislava, PSČ 811 06, IČO: 47 894 288, zapsané v obchodním registru Okresného súdu Bratislava I, Oddíl: Sro, vložka č. 100512/B, samostatný finanční agent pojistitele uvedeného níže, zapsaný v registru finančních agentů vedeném Národní bankou Slovenska pod č. 195201 a vykonávající činnost v České republice prostřednictvím pobočky na základě notifikace provedené vůči České národní bance. Pojištění je garantováno společností Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited registrované u Financial Services Commission na Gibraltaru. Společnost odpovídá veškerým regulacím a předpisům platným pro území Evropské unie.

4LIFE DIRECT SVĚT