4Life Direct - Úvodní stránka
Volejte bezplatně    
800 022 561
Opravte prosím následující nesprávné údaje

4Life Direct Insurance Services s.r.o. Vás tímto informuje, že výše uvedené údaje budou zpracovávány za účelem nabízení, uzavírání a plnění smluv o životním a neživotním pojištění v rozsahu specifikovaném zde. Prohlašuji, že jsem se s ním seznámil a porozuměl mu.

Opravte prosím následující nesprávné údaje

4Life Direct Insurance Services s.r.o. Vás tímto informuje, že výše uvedené údaje budou zpracovávány za účelem nabízení, uzavírání a plnění smluv o životním a neživotním pojištění v rozsahu specifikovaném zde. Prohlašuji, že jsem se s ním seznámil a porozuměl mu.

4 tipy, jak ušetřit na pojistném

4 tipy, jak ušetřit na pojistném

Nebudeme si nic nalhávat, spousta z nás v dnešní době otočí každou korunu dvakrát. Šetří se dnes téměř na všem a často se tak děje na špatných místech - a lidé potom zanedbávají třeba právě odpovídající životní pojištění, které po jejich odchodu může pomoci jejich blízkým s nenadálou životní a také finanční situací. A přitom i na životním pojištění je možné u 4Life Direct ušetřit nemalé peníze! Čtěte dál, protože jsme pro Vás připravili 4 tipy, jak získat svou pojistku co nejvýhodněji:

 

1. Díky způsobu platby šetříte každý měsíc


Věděli jste, že způsob platby hraje u 4Life Direct roli v ceně pojistky? Na pojistném můžete získat slevu 50 korun měsíčně jen za to, že si zvolíte platbu inkasem z Vašeho bankovního účtu nebo předpisem SIPO. Takže každý měsíc ušetříte nejen peníze, ale i cestu na poštu se složenkou. Navíc, když platba odchází pohodlně a automaticky, neriskujete, že na ni zapomenete a přijdete o důležitou pojistnou ochranu.

 

2. Ptejte se na možnost pojištění v páru


Nemalé peníze můžete ušetřit i díky tomu, že se pojistíte se svým životním partnerem. Pro párové pojištění dostanete u 4Life Direct mnohem lepší tarif, než za dvě samostatné pojistky. Můžete tak ušetřit v průměru 160 Kč měsíčně (i když přesná částka se může lišit v závislosti na Vašem věku a zvolené výši pojistného krytí).

Zde je příklad výpočtu pojistného pro samostatnou a párovou pojistku Jistota pro mé blízké:
1 pojištěná osoba (47 let) na 100 000 Kč = 430 Kč měsíčně
2 pojištěné osoby (oba 47 let) na 100 000 Kč = 590 Kč měsíčně

Abyste zjistili, kolik by činil výpočet pro Vás a Vašeho partnera, neváhejte zavolat na telefonní číslo výše, kde se můžete nezávazně informovat u jednoho z našich poradců.

 

3. Využijte všechny benefity pojištění


Informujte se o všech dostupných benefitech, které Vaše pojistka zprostředkovaná 4Life Direct nabízí. Některé se dokonce dají přikoupit i dodatečně - třeba dvojitý benefit, který Vaše pojistné krytí zdvojnásobí v případě úmrtí při nehodě, ať už jste řidič, cyklista či chodec. Za drobné navýšení tak získáte dokonce dvojnásobnou pojistnou částku.

 

4. Pojistěte se včas


Věděli jste, že čím jste starší, tím je pro Vás životní pojištění dražší? S rostoucím věkem se cena za životní pojistku zvyšuje, takže se opravdu nevyplatí dlouho váhat. Pokud si stále nejste jistí, zda je pro Vás životní pojištění nutné, položte si jednoduchou otázku: Je na Vás některý člen rodiny - děti nebo partner, se kterým máte například společnou hypotéku - finančně závislý? Pokud zní Vaše odpověď "Ano", potom je pro Vás životní pojistka více než vhodná. Teď už jen stačí vybrat tu pravou, která je na míru Vašim potřebám a závazkům. Vaše pojistné už nikdy nebude levnější, než je nyní.

 

Naši pojistní agenti Vám rádi zodpoví Vaše dotazy, které můžete o sjednání životní pojistky mít.

Zavolejte na naši bezplatnou linku 800 022 561 pro kalkulaci pojistného na míru.

Životní pojištění Jistota pro mé blízké poskytuje pojišťovna Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited se sídlem na Gibraltaru.


Zpět na předchozí záznamy

PŘIDEJTE SE K NÁM

4Life Direct Facebook.com 4Life Direct You Tube

4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, se sídlem Pobřežní 394/12, Praha 8, PSČ 186 00, Česká republika, IČO: 05573190, zapsaný v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. A 77620, odštěpný závod společnosti 4Life Direct Insurance Services s.r.o., se sídlem Štetinova 4, Bratislava, PSČ 811 06, IČO: 47 894 288, zapsané v obchodním registru Okresného súdu Bratislava I, Oddíl: Sro, vložka č. 100512/B, samostatný finanční agent pojistitele uvedeného níže, zapsaný v registru finančních agentů vedeném Národní bankou Slovenska pod č. 195201 a vykonávající činnost v České republice prostřednictvím pobočky na základě notifikace provedené vůči České národní bance. Pojištění je garantováno společností Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited registrované u Financial Services Commission na Gibraltaru. Společnost odpovídá veškerým regulacím a předpisům platným pro území Evropské unie.

4LIFE DIRECT SVĚT