4Life Direct Insurance Services s.r.o. Vás tímto informuje, že výše uvedené údaje budou zpracovávány za účelem nabízení, uzavírání a plnění smluv o životním a neživotním pojištění v rozsahu specifikovaném zde. Prohlašuji, že jsem se s ním seznámil a porozuměl mu.4Life Direct Insurance Services s.r.o. Vás tímto informuje, že výše uvedené údaje budou zpracovávány za účelem nabízení, uzavírání a plnění smluv o životním a neživotním pojištění v rozsahu specifikovaném zde. Prohlašuji, že jsem se s ním seznámil a porozuměl mu.

Zde jednoduše najdete volně ke stažení všechny dokumenty k produktu "Úrazové pojištění" ze současné nabídky, které byste mohli potřebovat.

Prosíme vezměte v potaz, že u pojistných produktů z dřívější nabídky se podmínky mohou lišit. Pro získání kopie Vašich osobních Všeobecných pojistných podmínek (VPP) se prosím obraťte na zákaznický servis na čísle 225 985 400.

Všeobecné pojistné podmínky (VPP) a informační dokument (PID) – Stáhnout PDF (166KB)

Všeobecné pojistné podmínky (VPP) a informační dokument (PID) pro "Úrazové pojištění na jeden rok zdarma" – Stáhnout PDF (263KB)

Žádost o pojištění – Stáhnout PDF (840KB)

Souhlas s inkasem – Stáhnout PDF (844KB)

Dokumenty k vyřízení pojistné události můžete nalézt ZDE.

Důležitá zpráva pro všechny klienty. V průběhu trvání mimořádných opatření můžete být Vy i Vaše rodina v naprostém klidu, jelikož Vaše životní pojištění není ovlivněno situací způsobenou rozšiřováním viru Covid -19, jste stále kryti za stejných podmínek platných při sjednání Vaší pojistné smlouvy. 4Life Direct je tu vždy pro Vás i Vaši rodinu.