4Life Direct Insurance Services s.r.o. Vás tímto informuje, že výše uvedené údaje budou zpracovávány za účelem nabízení, uzavírání a plnění smluv o životním a neživotním pojištění v rozsahu specifikovaném zde. Prohlašuji, že jsem se s ním seznámil a porozuměl mu.4Life Direct Insurance Services s.r.o. Vás tímto informuje, že výše uvedené údaje budou zpracovávány za účelem nabízení, uzavírání a plnění smluv o životním a neživotním pojištění v rozsahu specifikovaném zde. Prohlašuji, že jsem se s ním seznámil a porozuměl mu.

Mezinárodní den koček

Mezinárodní den koček znamená 24 hodin plných uznání a uctívání jednoho z nejstarších a nejoblíbenějších domácích mazlíčků.

 

Věděli jste, že kočka přespí až dvě třetiny svého života? Nebo, že dokáže udělat až stovku různých zvuků, přičemž pes pouze deset? A měli jste ponětí o tom, že kočky jsou natolik citlivé k vibracím, že dokážou předvídat zemětřesení? Předpokládá se, že v domácnostech po celém světě je přibližně 500 milionů koček. Bylo prokázáno, že vlastnictví koček zlepšuje psychické zdraví a pomáhá uvolnit stres a napomáhá také při úzkosti a depresích. Je ověřeno, že přítomnost koček (zvířat obecně) pozitivně přispívá k lepší duševní kondici.

Česká republika je domovem milovníků koček. Čeští fanoušci těchto chlupatých domácích mazlíčků je samozřejmě přijímají do svých domovů, ale také otevírají kavárny pro kočky a malují obrazy s kočičí tematikou.

Důležitá zpráva pro všechny klienty. V průběhu trvání mimořádných opatření můžete být Vy i Vaše rodina v naprostém klidu, jelikož Vaše životní pojištění není ovlivněno situací způsobenou rozšiřováním viru Covid -19, jste stále kryti za stejných podmínek platných při sjednání Vaší pojistné smlouvy. 4Life Direct je tu vždy pro Vás i Vaši rodinu.