Jste na Facebooku? Nezapomeňte nás sledovat!

Hledáte pojištění
na míru?

Nechte si poradit
odborníkem!

Zanechajte kontakt

Zavoláme vám zpět

Kliknutím na "Najděte mi pojištění" souhlasíte s tím, že společnost 4Life Direct Vás může telefonicky kontaktovat za účelem marketingové nabídky. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat tím, že nás kontaktujete.

Souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů 4Life Direct

starý smějící se pár

Chcete vědět více?

Vyplňte formulář a náš konzultant Vám zavolá a odpoví na otázky týkající se pojištění. Společně pak vyberete pojištění, které odpovídá Vašim potřebám i finančním možnostem.

Jistota pro mé blízké – pojištění plné výhod:

  • Zajištění Vašich blízkých
  • Cenově dostupné pojištění
  • Pojištění bez nutnosti lékařského vyšetření
  • Garance přijetí žádosti
  • Vyplacení pojistného plnění do 24 hodin
  • A to vše z pohodlí domova

4Life Direct je jedna z nejrychleji rostoucích firem v oblasti přímého zprostředkování životního pojištění v Evropě. Od roku 2008 naplňuje potřeby více než půl milionu spokojených klientů. Naše hodnoty a standardy vždy tvořily základ našeho úspěchu. Klienti se na nás spoléhají v pomoci svým blízkým a my jsme si této výjimečné důvěry plně vědomi.

Věříme, že každý v České republice by měl mít přístup k cenově dostupnému pojištění, které je jednoduché, srozumitelné a lze ho sjednat z pohodlí domova. Pojištění nemusí být složité!

4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, se sídlem Pobřežní 394/12, Praha 8, PSČ 186 00, Česká republika, IČO: 05573190, zapsaný v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. A 77620, odštěpný závod společnosti 4Life Direct Insurance Services s.r.o., se sídlem Dunajská 8, Bratislava, PSČ 811 08, IČO: 47 894 288, zapsané v obchodním registru Okresného súdu Bratislava I, Oddíl: Sro, vložka č. 100512/B, samostatný finanční agent zapsaný v registru finančních agentů vedeném Národní bankou Slovenska pod č. 195201 zastupující pojistitele Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited, se sídlem na adrese Level 3, Ocean Village Business Centre, 23 Ocean Village Promenade, Gibraltar, identifikační číslo 101001.