O nás

4Life Direct je jedna z nejrychleji rostoucích firem v oblasti přímého zprostředkování životního pojištění v Evropě. Od roku 2008 naplňuje potřeby více než půl milionu spokojených klientů. Naše hodnoty a standardy vždy tvořily základ našeho úspěchu. Klienti se na nás spoléhají v pomoci svým blízkým a my jsme si této výjimečné důvěry plně vědomi. Jen za rok 2019 jsme na pojistném plnění vyplatili téměř 16 000 000 Kč, což dokazuje, že svůj závazek vůči klientům plníme.

Ve 4Life Direct pracujeme s klienty na přímo, což nám umožňuje zachovávat maximální jednoduchost a pohodlí při sjednávání pojistek. Věříme, že každý v České republice by měl mít přístup k cenově dostupnému pojištění, které je jednoduché a srozumitelné. Chceme se proto vyvarovat užívání nesrozumitelných finančních pojmů a chceme nabízet produkty, které lze sjednat z pohodlí domova. Pojištění nemusí být složité.

blonďatá paní a pán s brýlemi kontrolují dokumenty

O nás ve zkratce

bílá ikona webu
5
zemí
bilá ikona kalendáře
5
let v ČR
ikona tři lidé
17.397
pojistných smluv
bankovky a mince bilá ikona
99.680.649
vyplaceného pojistného (Kč)

Kromě České republiky, má 4Life Direct pobočky i v Polsku, Maďarsku, Slovensku a Řecku. Věříme, že klíčem k našemu úspěchu jsou lidé, kteří s námi pracují. Snažíme se tedy o to, aby se práce v naší společnosti odehrávala v přátelské a otevřené atmosféře.

Společnost 4Life Direct zprostředkovává pojištění výhradně pro pojišťovnu Red Sands Insurance Group. S více než 1 milionem pojištěných po celé Evropě a jen za rok 2017 více než 88 miliony liber vyplacených na pojistných událostech je nyní Red Sands jednou z nejrychleji rostoucích pojišťoven ve východní Evropě.

Pokračováním v prohlížení naší stránky souhlasíte s využitím Cookies. Více informací najdete na stránce Zásady ochrany osobních údajů.PŘIJMOUT