Jste na Facebooku? Nezapomeňte nás sledovat!

O nás

4Life Direct je jedna z nejrychleji rostoucích firem v oblasti přímého zprostředkování životního pojištění v Evropě. Od roku 2008 naplňuje potřeby více než půl milionu spokojených klientů. Naše hodnoty a standardy vždy tvořily základ našeho úspěchu. Klienti se na nás spoléhají v pomoci svým blízkým a my jsme si této výjimečné důvěry plně vědomi. Jen za rok 2023 jsme na pojistném plnění vyplatili téměř 25 000 000 Kč, což dokazuje, že svůj závazek vůči klientům plníme.

Ve 4Life Direct pracujeme s klienty na přímo, což nám umožňuje zachovávat maximální jednoduchost a pohodlí při sjednávání pojistek. Věříme, že každý v České republice by měl mít přístup k cenově dostupnému pojištění, které je jednoduché a srozumitelné. Chceme se proto vyvarovat užívání nesrozumitelných finančních pojmů a chceme nabízet produkty, které lze sjednat z pohodlí domova. Pojištění nemusí být složité.

blonďatá paní a pán s brýlemi kontrolují dokumenty

O nás ve zkratce

bílá ikona webu
5
zemí
bilá ikona kalendáře
10
let v ČR
ikona tři lidé
19 397
pojistných smluv
bankovky a mince bilá ikona
250 680 649
vyplaceného pojistného (Kč)

Kromě České republiky, má 4Life Direct pobočky i v Polsku, Maďarsku, Slovensku a Řecku. Věříme, že klíčem k našemu úspěchu jsou lidé, kteří s námi pracují. Snažíme se tedy o to, aby se práce v naší společnosti odehrávala v přátelské a otevřené atmosféře.

Společnost 4LifeDirect spravuje pojistné smlouvy, které byly uzavřeny s pojišťovnou Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited před 1.12.2020.

Společnost 4LifeDirect současně od 1.3.2021 zprostředkovává pojištění na základě písemné smlouvy s pojišťovnou Quantum Leben AG, která se zaměřuje na životní i neživotní pojištění, přičemž pojistná smlouva má výhradní povahu. Quantum Leben je oprávněna vykonávat činnost v České republice na základě notifikace provedené vůči České národní bance.