Úrazové pojištění

Úrazové pojištění

Máte zájem o úrazové pojištění?

Volejte bezplatnou linku na 800 022 561 nebo vyplňte formulář
Pracovní dny: Po – Pá 9:00 – 17:30
Budeme Vás kontaktovat.

O produktu

Žijeme ve světě, kde jsou nehody na denním pořádku. Tisíce lidí každý rok na následky nehody nebo úrazu umírají nebo končí trvale invalidní. Nehody jsou nejčastějším důvodem úmrtí a invalidity u mužů do 45 let věku*. Pokud byste při nehodě utrpěli trvale zdravotně znevýhodňující zranění, které by Vám znemožnilo pracovat ve svém oboru jako doposud, co by to pro Vás a Vaše nejbližší znamenalo? Jak byste sebe i své blízké finančně podpořili?

Úrazové pojištění Vám právě s tímto pomůže. Poskytne Vám finance na náhradu ušlé mzdy, úhradu nemocničních účtů, nákup speciálního zdravotního vybavení, bezbariérovou úpravu domova, nebo na cokoliv dalšího. Jste zabezpečeni pro případ úplné a trvalé invalidity, zlomenin a hospitalizace v důsledku nehody. Můžete získat až 700 000 Kč, které budou vyplaceny pro Vás a Vaši rodinu jako pomoc do budoucna.

* Statistika příčin smrti, údaje; získané v měsíci duben 2015, referenční období 2012; Eurostat

Výhody pojištění

Nejčastější dotazy


Kolik za úrazové pojištění zaplatím měsíčně?

Výše měsíčního pojistného, kterou budete platit, záleží na vašem věku, výši zvoleného pojistného plnění a na způsobu, jakým budete své pojistné hradit. Zavolejte nám na bezplatné telefonní číslo 800 022 561 a my Vám rádi poskytneme konkrétní nabídku připravenou na míru vaší osobě.

Musím podstoupit nějaké lékařské vyšetření, abych mohl/a uzavřít toto pojištění?

Ne! Uzavření úrazového pojištění nevyžaduje žádné lékařské vyšetření a ani nebudeme při vaší žádosti o uzavření pojistné smlouvy pokládat otázky týkající se vašeho zdravotního stavu.

Jak dlouho trvá výplata pojistného plnění?

Můžete se spolehnout, že jakmile obdržíme kompletní žádost o výplatu pojistného plnění, včetně veškerých požadovaných dokumentů, bude příkaz k výplatě pojistného plnění zadán do 7 pracovních dní od obdržení této kompletní žádosti.

Jsem zdravý. Na co bych potřeboval/a úrazové pojištění?

Nikdo neví, co se může stát. Čím dříve si sjednáte úrazové pojištění, tím dříve budete mít jistotu, že v případě náhodného úrazu, bude vaše rodina dostatečně chráněna v okamžiku, kdy to bude potřeba. A to není vše: protože je výše měsíčního pojistného vypočítávána na základě vašeho věku a zvolené částky pojistného plnění, čím dříve se pojistíte, tím nižší bude měsíční pojistné!

Informace ke stažení

Všeobecné pojistné podmínky (VPP) a informační dokument (PID)

Hodnocení

Co o nás říkají naši klienti