Jste na Facebooku? Nezapomeňte nás sledovat!

O Produktu

ruka držící deštník bilá ikona

Máte zájem o službu Lékař na telefonu?

Volejte bezplatnou linku na 800 022 561 v pracovní dny od 09:00 do 17:30 nebo vyplňte formulář
Budeme Vás kontaktovat.
Zavolejte mi

Lékař na telefonu

Služba, která Vám dodá jistotu ve Vaší diagnóze

Nejste si jisti svým zdravotním stavem? Cítíte, že není něco s Vaším zdravím v pořádku, ale chcete si svůj zdravotní stav nejdříve ověřit a zjistit jak dál postupovat? Nejste si jisti, že Váš lékař určil Vaši diagnózu správně a chcete druhý odborný lékařský názor? S tím vším Vám pomůže služba Lékař na telefonu, kterou si přes nás můžete zajistit a to zcela zdarma na 1 rok.

Situace, kdy si nejsme jistí svým zdravotním stavem, se stávají poměrně často. Ty nás staví před těžká rozhodnutí zda se léčit sami, jít k lékaři, nebo si dokonce zavolat záchrannou službu. Především v době, kdy je velké vytížení nemocnic a lékařů a hrozí možnost nákazy koronavirem takřka na každém rohu, Vám přinášíme službu, která Vám s tímto rozhodnutím pomůže. Můžete si tak ověřit svůj zdravotní stav přes jednoduchou webovou aplikaci nebo přímo s lékařem po telefonu, kdy dostanete doporučení, jak dále postupovat.

Zdraví a život člověka má nevyčíslitelnou hodnotu, a tudíž je důležité se o ně dobře starat.

Skvělá kombinace služby s pojištění

Mít jistotu v životě je velmi důležité. Služba Lékař na telefonu Vám pomůže ověřit Váš zdravotní stav, ale s řešením následků například úrazu nebo dokonce ztráty života může pomoci některé z pojištění zprostředkované společností 4Life Direct. Zeptejte se našeho operátora i na pojištění, které bude vyhovovat Vaším potřebám

Sjednání služby i případného pojištění nebylo nikdy tak jednoduché

Sjednání služby Lékař na telefonu je velmi jednoduché. Stačí když nám zavoláte na naši bezplatnou telefonní linku  800 022 561, kde vám naši specialisté vše ochotně vysvětlí a nabídnout i možnost pojištění, které odpovídá vašim potřebám i finančním možnostem. 

Kontaktujte nás pro více informací, k ničemu se tím nezavazujete. Udělejte to pro sebe, udělejte to pro své blízké!

Hlavní výhody služby Lékař na telefonu

Nejčastější otázky o službě Lékař na telefonu

Kolik za službu zaplatím?

Službu naše společnost zprostředkovává na jeden rok zcela zdarma. Nezaplatíte tedy ani korunu.

Musím podstoupit nějaké lékařské vyšetření, abych mohl/a získat službu Lékař na telefonu?

Ne! Získání služby nevyžaduje žádné lékařské vyšetření. A ani nebudeme při vaší žádosti o službu pokládat otázky týkající se vašeho zdravotního stavu.

Jsem zdravý/á. Na co bych potřeboval/a službu Lékař na telefonu?

Nikdo neví, co se může stát a to především v této náročné době. Bez nutnosti opouštět pohodlí domova a například riskovat vystavení se nákaze, ohrozit svůj současný zdravotní stav nebo případně ohrozit další osoby, si můžete ověřit informace o Vašem zdravotním stavu rychle online nebo po telefonu.

Kdo poskytuje službu Lékař na telefonu?

Tato služba je poskytována společností Europ Assistance s.r.o. se sídlem Na Pankráci 1658/121, CZ-140 00 Praha 4, IČO: 25287851 zapsaná u Městský soud v Praze oddíl C. Vložka č. 87094. V České republice společnost působí od roku 2001. Asistenční služby v nepřetržitém provozu 24/7 zajišťuje z centrál v Praze a Olomouci. V roce 2020 pomohla více než 6 milionům klientů z České a Slovenské republiky a vyřešila tak celkem 139 989 asistenčních případů.

Hodnocení

Co o nás říkají naši klienti