Jste na Facebooku? Nezapomeňte nás sledovat!

O Produktu

ruka držící deštník bilá ikona

Máte zájem o úrazové pojištění?

Volejte bezplatnou linku na 800 022 561 v pracovní dny od 09:00 do 17:30 nebo vyplňte formulář
Budeme Vás kontaktovat.
Zavolejte mi

Úrazové pojištění

Odpovědnost za budoucnost rodiny

Máte pocit, že osud vašich blízkých spočívá na vašich bedrech? Zamysleli jste se někdy nad tím, co by se stalo, kdybyste následkem nehody nebo úrazu už dál nemohli pokračovat ve vašem současném zaměstnání? Zvládli byste finančně zabezpečit sami sebe? A vaše nejbližší?  

Závažné nehody a úrazy se stávají každý den. I přes sebevětší obezřetnosti se může stát, že nešťastně uklouznete a zlomíte si nohu. Můžete i nadále vykonávat svojí práci s nohou v sádře nebo budete odkázáni na příjmy z nemocenské? A co teprve úrazy, po kterých dochází k částečné či trvalé invaliditě.Měli byste dostatek financí na nákup speciálního zdravotního vybavení, bezbariérovou úpravu domova a další výdaje? Všechny tyto situace mají velmi negativní dopad na psychiku zraněného, a také na finanční rozpočet rodiny. 

Zdraví a život  člověka má nevyčíslitelnou hodnotu, a žádná pojistka nemůže dostatečně vykompenzovat následky úrazu nebo nehody. Co ovšem může udělat je ulehčit vám a vaší rodině od finančních nákladů spojených s touto situací. Pojistné krytí až do výše  700 000 Kč  vám v případě potřeby zabezpečí finančně stabilní budoucnost.

Finanční zabezpečení až do 80 let

Nikdo z nás netuší, co nám budoucnost přinese. Proto je dobré uzavřít úrazové pojištění a mít tak jistotu, že v případě náhodného úrazu nebo nehody, budete vy i vaše rodina dostatečně chráněni. Úrazové pojištění trvalých následků vás kryje pro případ, že utrpíte zranění nebo budete v důsledku úrazu, který nastal po zahájení pojištění, trvale zdravotně postižen/a dle tabulky pojistných plnění uvedené ve všeobecných pojistných podmínkách

Výše měsíčního pojistného vám ve 4Life Direct spočítáme na základě vašeho věku a vámi zvolené výši pojistného plnění, a právě proto v tomto případě platí: čím dříve si pojištění uzavřete, tím méně budete na měsíčním pojistném platit.

Dovolte nám připomenout, že pokud je vám mezi 18 a 80 lety, vaše žádost nemůže být odmítnuta kvůli vašemu zdravotnímu stavu. Při sjednání pojištění nemusíte vyplňovat žádné zdravotní dotazníky, ani se vás nebudeme ptát na váš zdravotní stav. 

V životě se vždy vyplatí být připraven a nenechávat nic náhodě. Podívejte se na všechny výhody tohoto pojištění zobrazeny v přehledné grafice a zároveň si přečtěte nejčastější otázky s ním spojené. Kompletní informace o úrazovém pojištění trvalých následků naleznete ve všeobecných pojistných podmínkách a informačním dokumentu v sekci Informace ke stažení níže na této stránce. 

Sjednání pojištění nebylo nikdy tak jednoduché

Sjednání úrazového pojištění trvalých následků je velmi jednoduché. Stačí když nám zavoláte na naši bezplatnou telefonní linku  800 022 561, kde vám naši specialisté vše ochotně vysvětlí a nabídnout pojištění, které odpovídá vašim potřebám i finančním možnostem. 

Kontaktujte nás pro více informací, k ničemu se tím nezavazujete. Udělejte to pro sebe, udělejte to pro své blízké!

Hlavní výhody úrazového pojištění trvalých následků

Nejčastější otázky o úrazovém pojištění trvalých následků

Kolik za úrazové pojištění zaplatím měsíčně?

Výše měsíčního pojistného, kterou budete platit, záleží na vašem věku, výši zvoleného pojistného plnění a na způsobu, jakým budete své pojistné hradit. Zavolejte nám na bezplatné telefonní číslo 800 022 561 a my Vám rádi poskytneme konkrétní nabídku připravenou na míru vaší osobě.

Musím podstoupit nějaké lékařské vyšetření, abych mohl/a uzavřít toto pojištění?

Ne! Uzavření úrazového pojištění nevyžaduje žádné lékařské vyšetření a ani nebudeme při vaší žádosti o uzavření pojistné smlouvy pokládat otázky týkající se vašeho zdravotního stavu.

Jak dlouho trvá výplata pojistného plnění?

Můžete se spolehnout, že jakmile obdržíme kompletní žádost o výplatu pojistného plnění, včetně veškerých požadovaných dokumentů, bude příkaz k výplatě pojistného plnění zadán do 7 pracovních dní od obdržení této kompletní žádosti.

Jsem zdravý. Na co bych potřeboval/a úrazové pojištění?

Nikdo neví, co se může stát. Čím dříve si sjednáte úrazové pojištění, tím dříve budete mít jistotu, že v případě náhodného úrazu, bude vaše rodina dostatečně chráněna v okamžiku, kdy to bude potřeba. A to není vše: protože je výše měsíčního pojistného vypočítávána na základě vašeho věku a zvolené částky pojistného plnění, čím dříve se pojistíte, tím nižší bude měsíční pojistné!

Informace ke stažení

Všeobecné pojistné podmínky (VPP) a informační dokument (PID)

Hodnocení

Co o nás říkají naši klienti