Úrazové pojištění

O Produktu

ruka držící deštník bilá ikona

Máte zájem o úrazové pojištění?

Volejte bezplatnou linku na 800 022 561 nebo vyplňte formulář
Pracovní dny: Po – Pá 9:00 – 17:30
Budeme Vás kontaktovat.

Úrazové pojištění

Žijeme ve světě, kde jsou nehody na denním pořádku. Tisíce lidí každý rok na následky nehody nebo úrazu umírají nebo končí trvale invalidní. Nehody jsou nejčastějším důvodem úmrtí a invalidity u mužů do 45 let věku*. Pokud byste při nehodě utrpěli trvale zdravotně znevýhodňující zranění, které by Vám znemožnilo pracovat ve svém oboru jako doposud, co by to pro Vás a Vaše nejbližší znamenalo? Jak byste sebe i své blízké finančně podpořili?

Úrazové pojištění Vám právě s tímto pomůže. Poskytne Vám finance na náhradu ušlé mzdy, úhradu nemocničních účtů, nákup speciálního zdravotního vybavení, bezbariérovou úpravu domova, nebo na cokoliv dalšího. Jste zabezpečeni pro případ úplné a trvalé invalidity, zlomenin a hospitalizace v důsledku nehody. Můžete získat až 700 000 Kč, které budou vyplaceny pro Vás a Vaši rodinu jako pomoc do budoucna.

* Statistika příčin smrti, údaje; získané v měsíci duben 2015, referenční období 2012; Eurostat

Výhody pojištění

Nejčastější dotazy


Kolik za úrazové pojištění zaplatím měsíčně?

Výše měsíčního pojistného, kterou budete platit, záleží na vašem věku, výši zvoleného pojistného plnění a na způsobu, jakým budete své pojistné hradit. Zavolejte nám na bezplatné telefonní číslo 800 022 561 a my Vám rádi poskytneme konkrétní nabídku připravenou na míru vaší osobě.

Musím podstoupit nějaké lékařské vyšetření, abych mohl/a uzavřít toto pojištění?

Ne! Uzavření úrazového pojištění nevyžaduje žádné lékařské vyšetření a ani nebudeme při vaší žádosti o uzavření pojistné smlouvy pokládat otázky týkající se vašeho zdravotního stavu.

Jak dlouho trvá výplata pojistného plnění?

Můžete se spolehnout, že jakmile obdržíme kompletní žádost o výplatu pojistného plnění, včetně veškerých požadovaných dokumentů, bude příkaz k výplatě pojistného plnění zadán do 7 pracovních dní od obdržení této kompletní žádosti.

Jsem zdravý. Na co bych potřeboval/a úrazové pojištění?

Nikdo neví, co se může stát. Čím dříve si sjednáte úrazové pojištění, tím dříve budete mít jistotu, že v případě náhodného úrazu, bude vaše rodina dostatečně chráněna v okamžiku, kdy to bude potřeba. A to není vše: protože je výše měsíčního pojistného vypočítávána na základě vašeho věku a zvolené částky pojistného plnění, čím dříve se pojistíte, tím nižší bude měsíční pojistné!

Informace ke stažení

Všeobecné pojistné podmínky (VPP) a informační dokument (PID)

Hodnocení

Co o nás říkají naši klienti

Pokračováním v prohlížení naší stránky souhlasíte s využitím Cookies. Více informací najdete na stránce Zásady ochrany osobních údajů.PŘIJMOUT