Jste na Facebooku? Nezapomeňte nás sledovat!

O produktu

ruka držící deštník bilá ikona

Máte zájem o zabezpečení při nehodě?

Volejte bezplatnou linku na 800 022 561 v pracovní dny od 09:00 do 17:30 nebo vyplňte formulář
Budeme Vás kontaktovat.
Zavolejte mi

Zabezpečení při nehodě

Pokud byste se stali obětí nehody či úrazu, koho dalšího by to zasáhlo? Není to věc, na kterou bychom mysleli rádi, ale jak by se Vaše rodina vyrovnala s Vaší ztrátou? Peníze nejsou všechno, ale starosti s nimi jsou to poslední, co byste svým nejbližším chtěli zanechat.

Každý rok umírají při nehodách tisíce lidí. Česká republika eviduje 15,7 úmrtí na miliardu ujetých kilometrů – to je více než dvojnásobek v porovnání s jinými evropskými zeměmi a druhý nejvyšší počet celosvětově! Od roku 2013 prudce vzrostl počet cyklistů (+24%) a chodců (+15%) usmrcených při dopravní nehodě*. A nejedná se pouze o nehody způsobené v silniční dopravě. Pojištění Zabezpečení při nehodě kryje smrt způsobenou jakoukoliv nehodou, tj. i pád ze schodů, apod.

S pojištěním ‘Zabezpečení při nehodě’ obdrží Vaši blízcí finanční prostředky až do výše 2,5 milionu Kč jako podporu do budoucna. Život je nepředvídatelný a nikdy nevíme, co nás čeká. Buďte připraveni a zabezpečte budoucnost svých milovaných.

* Zdroj: ITF (2016), “Česká republika”, ve Výroční zprávě o bezpečnosti silničního provozu z r. 2016, Vydavatelství OECD, Paříž.

Výhody pojištění

Nejčastější dotazy

Kolik za pojištění Zabezpečení při nehodě zaplatím měsíčně?

Výše měsíčního pojistného, kterou budete platit, záleží na vašem věku, výši zvoleného pojistného plnění a na způsobu, jakým budete své pojistné hradit. Zavolejte nám na bezplatné telefonní číslo 800 022 561 a my Vám rádi poskytneme konkrétní nabídku připravenou na míru vaší osobě.

Jaké výhody přináší toto pojištění?

Pojištění Zabezpečení při nehodě poskytne vaší rodině finanční podporu v případě vašeho úmrtí následkem nehody nebo úrazu, což jí může pomoci uhradit výdaje spojené s Vaším pohřbem a další nepředvídané náklady v závislosti na výši pojistného plnění, které si zvolíte.

Ztráta milované osoby je velmi nepříjemný životní zážitek. Bez důkladné přípravy může mimo jiné přinést finanční problémy. Rostoucí ceny pohřbů a lékařské péče v kombinaci s nutností splácet dluhy a jiné závazky se může pro vaši rodinu stát neočekávaným břemenem.

Pomocí pojištění Zabezpečení při nehodě můžete zajistit, že vaše rodina v případě vašeho úmrtí následkem nehody nebo úrazu, obdrží dodatečnou finanční podporu, což jí umožní vyrovnat závazky, které po sobě zanecháte.

Jsem zdravý. Na co bych potřeboval/a toto pojištění?

Nikdo neví, co se může stát. Čím dříve si sjednáte životní pojištění, tím dříve budete mít jistotu, že v případě vaší smrti z důvodu náhodného úrazu, bude vaše rodina dostatečně zabezpečena v okamžiku, kdy to bude potřeba. A to není vše: protože je výše měsíčního pojistného vypočítávána na základě vašeho věku a zvolené částky pojistného plnění, čím dříve se pojistíte, tím nižší bude měsíční pojistné!

Musím podstoupit nějaké lékařské vyšetření, abych mohl uzavřít toto pojištění?

Ne! Na rozdíl od jiných životních pojištění,pojištění Zabezpečení při nehodě nevyžaduje žádné lékařské vyšetření a nebudeme Vám při žádosti o uzavření pojistné smlouvy pokládat žádné otázky týkající se vašeho zdravotního stavu.

Jak dlouho trvá výplata pojistného plnění?

Můžete se spolehnout, že jakmile obdržíme kompletní žádost o výplatu pojistného plnění, včetně veškerých požadovaných dokumentů, bude příkaz k výplatě pojistného plnění zadán do 7 pracovních dní od obdržení této kompletní žádosti.

Informace ke stažení

Všeobecné pojistné podmínky (VPP) a informační dokument (PID)

Hodnocení

Co o nás říkají naši klienti