4Life Direct Insurance Services s.r.o. Vás tímto informuje, že výše uvedené údaje budou zpracovávány za účelem nabízení, uzavírání a plnění smluv o životním a neživotním pojištění v rozsahu specifikovaném zde. Prohlašuji, že jsem se s ním seznámil a porozuměl mu.4Life Direct Insurance Services s.r.o. Vás tímto informuje, že výše uvedené údaje budou zpracovávány za účelem nabízení, uzavírání a plnění smluv o životním a neživotním pojištění v rozsahu specifikovaném zde. Prohlašuji, že jsem se s ním seznámil a porozuměl mu.

Upozornění pro veřejnost

Vážení klienti,

jsme rádi, že jsme Vaším zprostředkovatelem pojištění a chceme Vás ujistit, že se na nás můžete spolehnout i v této nelehké době. Rádi bychom Vás informovali, že všechny naše služby běží bez omezení.

S námi vše vyřídíte v klidu z domova

Nikam nemusíte chodit – všechny důležité operace zvládnete v klidu domova přes telefon, nebo prostřednictvím emailu a případně i poštou.

  • Provoz obchodního oddělení

Naši obchodníci Vám pojištění zprostředkují prostřednictvím bezplatné telefonické linky na čísle 800 022 561. Počítejte ovšem prosím s možností přetížení linek. V případě, že se nám nedovoláte ihned, zkuste nás kontaktovat později.

  • Aktuální provoz Klientského centra

Kontaktovat nás můžete e-mailem na klient@4lifedirect.cz nebo na lince Klientského centra 225 985 400. Naši operátoři jsou pro Vás bez omezení připraveni každý pracovní den od 8 do 16:30 hod.

  • Oddělení pojistných událostí

Pokud jste obmyšlená/pojištěná osoba a chcete nahlásit škodní událost, nemusíte se obávat. Správa pojistných událostí je zajištěna v plném rozsahu. Komunikace s klienty je vedena telefonickou formou na čísle 225 985 400 a emailem na: pojistne.udalosti@4lifedirect.

 

Plaťte především bankovním převodem – pohodlně můžete platit prostřednictvím bankovního převodu. Pokud máte zřízenou platbu prostřednictvím inkasa z Vašeho účtu, nebo platbu přes SIPO, nemusíte si dělat starosti. Platbu bychom měli bez problému obdržet a evidovat i v těchto případech. V opačném případě Vás budeme kontaktovat a vše potřebné s Vámi vyřídíme.

Naše pobočky jsme z bezpečnostních důvodů uzavřeli. Prosíme proto, abyste dbali na své zdraví a naši pobočku nenavštěvovali a nevystavovali tak sebe a své okolí nebezpečí.

 

Přejeme Vám i Vašim nejbližším klidné dny a pevné zdraví.

 

4Life Direct

Důležitá zpráva pro všechny klienty. V průběhu trvání mimořádných opatření můžete být Vy i Vaše rodina v naprostém klidu, jelikož Vaše životní pojištění není ovlivněno situací způsobenou rozšiřováním viru Covid -19, jste stále kryti za stejných podmínek platných při sjednání Vaší pojistné smlouvy. 4Life Direct je tu vždy pro Vás i Vaši rodinu.