4Life Direct Insurance Services s.r.o. Vás tímto informuje, že výše uvedené údaje budou zpracovávány za účelem nabízení, uzavírání a plnění smluv o životním a neživotním pojištění v rozsahu specifikovaném zde. Prohlašuji, že jsem se s ním seznámil a porozuměl mu.4Life Direct Insurance Services s.r.o. Vás tímto informuje, že výše uvedené údaje budou zpracovávány za účelem nabízení, uzavírání a plnění smluv o životním a neživotním pojištění v rozsahu specifikovaném zde. Prohlašuji, že jsem se s ním seznámil a porozuměl mu.

Naneštěstí žijeme ve světě, kde jsou nehody na denním pořádku. Tisíce lidí každý rok na následky nehody umírají nebo končí trvale invalidní. Nehody jsou nejčastějším důvodem úmrtí a invalidity u mužů do 45 let věku*. Pokud byste při nehodě utrpěli trvale zdravotně znevýhodňující zranění, které by Vám znemožnilo pracovat ve svém oboru jako doposud, co by to pro Vás a Vaše nejbližší znamenalo? Jak byste sebe i své blízké finančně podpořili? Úrazové pojištění Vám právě s tímto pomůže. Poskytne Vám finance na náhradu ušlé mzdy, úhradu nemocničních účtů, nákup speciálního zdravotního vybavení, bezbariérovou úpravu domova, nebo na cokoliv dalšího. Jste zabezpečeni pro případ úplné a trvalé invalidity, zlomenin a hospitalizace v důsledku nehody. Můžete získat až 700 000 Kč, které budou vyplaceny pro Vás a Vaši rodinu jako pomoc do budoucna. * Statistika příčin smrti, údaje; získané v měsíci duben 2015, referenční období 2012; Eurostat
map Zajistěte se částkou až 700 000 Kč
map Hotovost je vyplacena do 7 pracovních dní od schválení pojistné události
map Měsíční pojistné je cenově dostupné
map Pokud je Vám mezi 18 - 70 lety, přijmeme Vás nehledě na Váš zdravotní stav
map Při podání žádosti po Vás nebudeme chtít žádné lékařské zprávy
map Abychom vám to ještě více usnadnili, můžete si toto pojištění sjednat z pohodlí domova.
Pojistěte se s partnerem a získejte výhodnější pojistné Pro hlavní prvky pojištění, podrobnosti, výjimky a informační dokument PID se podívejte na tento dokument.
Všechny dokumenty k produktu včetně VPP můžete nalézt v sekci Dokumenty ke stažení (Odkaz).
K vyřízení škodní události potřebujeme:

Důležitá zpráva pro všechny klienty. V průběhu trvání mimořádných opatření můžete být Vy i Vaše rodina v naprostém klidu, jelikož Vaše životní pojištění není ovlivněno situací způsobenou rozšiřováním viru Covid -19, jste stále kryti za stejných podmínek platných při sjednání Vaší pojistné smlouvy. 4Life Direct je tu vždy pro Vás i Vaši rodinu.