4Life Direct Insurance Services s.r.o. Vás tímto informuje, že výše uvedené údaje budou zpracovávány za účelem nabízení, uzavírání a plnění smluv o životním a neživotním pojištění v rozsahu specifikovaném zde. Prohlašuji, že jsem se s ním seznámil a porozuměl mu.4Life Direct Insurance Services s.r.o. Vás tímto informuje, že výše uvedené údaje budou zpracovávány za účelem nabízení, uzavírání a plnění smluv o životním a neživotním pojištění v rozsahu specifikovaném zde. Prohlašuji, že jsem se s ním seznámil a porozuměl mu.

Pokud byste se stali obětí nehody, koho dalšího by to zasáhlo? Není to věc, na kterou bychom mysleli rádi, ale jak by se Vaše rodina vyrovnala s Vaší ztrátou? Peníze nejsou všechno, ale starosti s nimi jsou to poslední, co byste svým nejbližším chtěli zanechat. Každý rok umírají při nehodách tisíce lidí. Česká republika eviduje 15,7 úmrtí na miliardu ujetých kilometrů - to je více než dvojnásobek v porovnání s jinými evropskými zeměmi a druhý nejvyšší počet celosvětově! Od roku 2013 prudce vzrostl počet cyklistů (+24%) a chodců (+15%) usmrcených při dopravní nehodě*. S pojištěním 'Zabezpečení při nehodě' obdrží Vaši blízcí finanční prostředky až do výše 2,5 milionu Kč jako podporu do budoucna. Život je nepředvídatelný a nikdy nevíme, co nás čeká. Buďte připraveni a zabezpečte budoucnost svých milovaných.

* Zdroj: ITF (2016), “Česká republika”, ve Výroční zprávě o bezpečnosti silničního provozu z r. 2016, Vydavatelství OECD, Paříž.

map

Poskytnete svým nejbližším zajištění ve výši od 250 000 Kč do 2 500 000 Kč

map

Vaši blízcí obdrží finanční prostředky do 7 pracovních dnů od schválení pojistné události

map

Bez lékařských prohlídek či otázek na Váš zdravotní stav

map

Pokud je Vám mezi 18 - 70 lety, přijmeme Vás bez ohledu na Vaše zdraví

map

Dostupné měsíční pojistné

map

Pojistěte se s partnerem a získejte zvýhodněné pojistné

Pro hlavní prvky pojištění, podrobnosti, výjimky a informační dokument PID se podívejte na tento dokument.

Všechny dokumenty k produktu včetně VPP můžete nalézt v sekci Dokumenty ke stažení (Odkaz).

K vyřízení škodní události potřebujeme:

Důležitá zpráva pro všechny klienty. V průběhu trvání mimořádných opatření můžete být Vy i Vaše rodina v naprostém klidu, jelikož Vaše životní pojištění není ovlivněno situací způsobenou rozšiřováním viru Covid -19, jste stále kryti za stejných podmínek platných při sjednání Vaší pojistné smlouvy. 4Life Direct je tu vždy pro Vás i Vaši rodinu.