Milí klienti, rádi bychom Vás požádali, abyste dbali na své zdraví a nenavštěvovali nás na naší pobočce. Rádi s Vámi vyřešíme vše potřebné emailem, telefonicky, nebo korespondenčně v pracovní dny od 9:00 do 17:00. Děkujeme. Spolu to zvládneme.

Dokumenty

Dokumenty ke stažení od 4Life Direct

Potřebujete ve vaší pojistné smlouvě změnit obmyšlenou osobu, stáhnout si souhlas k inkasu, nebo si před sjednáním pojištění chcete přečíst všeobecné pojistné podmínky? Najít ten správný dokument nebylo nikdy jednodušší! Ať už máte zájem o životní či jiný typ pojištění, na tomto místě naleznete důležité dokumenty, které budete ke sjednání pojištění potřebovat. Všechny materiály jsou dostupné v příslušném sloupci podle konkrétního typu pojištění. Rychle, jednoduše a přehledně. Nenašli jste něco, co jste hledali? V případě dalších specifických požadavků, případně jiných dotazů, nás neváhejte kontaktovat emailem na klient@4lifedirect.cz nebo nám zavolejte na telefonní číslo 225 985 400. Naši poradci Vám pomohou se vším, co budete potřebovat. Jsme tu pro vás každý den od 8:00 do 16:30.

Pokračováním v prohlížení naší stránky souhlasíte s využitím Cookies. Více informací najdete na stránce Zásady ochrany osobních údajů.PŘIJMOUT