Jste na Facebooku? Nezapomeňte nás sledovat!

Důstojně žít, ale i odejít. Životní pojištění jako snadné řešení.

Friday, 30 October 2020

Existuje pouze pár jistot. Jedna z nich je, že náš čas na tomto světě je limitován. Každý lidský život jednou skončí a nebude tomu jinak ani v případě, že o tom budeme zarytě mlčet. A hlavně, i poslední rozloučení je součástí života … naší součástí.

Tyto řádky mají na některé věci upozornit, možná přimět k zamyšlení. A svým způsobem vám mohou pomoci užívat si finančního bezpečí, zdraví, pohody a přítomnosti svých nejbližších, dokud to jde. S klidným vědomím, že máte vyjasněné včas to, co je potřeba.

Nechci být na obtíž

Všichni to známe. Přibývající věk s sebou přináší různé obavy. Jedna z těch nejčastějších je, že se o sebe člověk nebude schopen postarat a zůstane odkázán na pomoc druhých. Dříve bylo celkem běžné, že společně žilo několik generací a mladší automaticky přebírali starost o ty starší. Současný svět s sebou přináší jiný model. Starší lidé často zůstávají sami, snaží se přizpůsobit rychlém tempu naší doby a zároveň zvládat neustálé zvyšující se životní náklady. A jejich velká obava je „nebýt na obtíž“ svým nejbližším. To je jeden z výrazných rysů naší doby.

Finanční zátěž vs. Finanční bezpečí

Své děti vychováváme v tom, že jsme tu vždycky pro ně. Staráme se, pomáháme, mnohdy finančně je podporujeme do jejich dospělosti. Postarají se o vás? Budou řešit vaše závazky?  To je otázka, na kterou asi málokdo z nás má jednoduchou odpověď. Často oni sami řeší finanční zajištění svých dětí, splácejí velké hypotéky nebo šetří na nové auto. Možnosti postarat se o své rodiče nebo prarodiče jsou omezené. A každý neočekávaný výdej pro ně může znamenat velkou finanční zátěž a zásah do rodinného rozpočtu.

Můžete myslet dopředu a peníze si odkládat takzvaně do matrace, ale buďme upřímní. Jak dlouho tam vydrží? Nebudou rychlým řešením pro nedoplatek za elektřinu? Nebude vám líto jediné vnučky, která jako poslední ve třídě ještě nemá ten bezvadný ultralehký telefon? Tahle cesta není pro každého.

Životní pojištění od 4Life Direct jako snadné řešení

Jak se říká, štěstí přeje připraveným. Pro finance to platí dvojnásob. Je spoustu možností a možná je ten pravý čas některé z nich zvážit. Na trhu je řada produktů, které poskytují pojistné krytí a finanční bezpečí v těch nejtěžších chvílích. Při sjednání smlouvy si vy sami volíte důvěryhodnou osobu, která po vašem odchodu obdrží finanční prostředky třeba na úhradu důstojného rozloučení nebo na jakékoliv jiné závazky, které po sobě můžete zanechat. Dokonce je můžete uzavřít z pohodlí vašeho domova, bez zbytečných návštěv a kontaktu s lidmi. Více se dozvíte https://www.4lifedirect.cz  nebo nám zavolejte na 800 022 561

Zavolejte nám a sjednejte si pojištění ještě dnes!