prarodiče sedí s vnoučaty na písku, smějí se a na něco ukazují

Kdy uvažovat o životním pojištění?

Úterý, 07 dubna 2020

Starší lidé velice dobře vědí, že v životě (až na výjimky) neexistují záruky. Ve skutečnosti je to však mnohem složitější. Jedna věc, na kterou se všichni senioři můžou spolehnout je to, že je překvapí něco nečekaného. Hlavně, pokud se jedná o zdraví a peníze. Proto máme povinnost sami vůči sobě a svým rodinám připravit se na všechno, s čím bychom měli (no nemuseli) počítat.

Pokud jste ve věku od 40 do 85 let, je tohle skvělá příležitost pro zvážení životního pojištění. Pojištění Jistota pro mé blízké od Red Sands Life Assurance je nejlepší volbou pro finanční zabezpečení budoucnosti jak Vás, tak i Vaší rodiny.

Čím dříve zažádáte, tím lépe – řekneme si proč

Věděli jste, že cena životního pojištění stoupá s Vaším rostoucím věkem? Čím dříve zažádáte a sjednáte si pojistku, tím levnější bude Vaše pojistné.

Schvalovací proces pojištění Jistota pro mé blízké je opravdu jednoduchý. Nepožadujeme žádné lékařské prohlídky, ani informace o zdravotním stavu – to Vám garantujeme. ** Vyplňte online žádost nebo nám zavolejte a jeden z poradců 4Life Direct Vás provede krok za krokem během celého procesu zajištění finanční ochrany pro Vás i Vaše blízké.

Schválení Vaší žádosti je zaručeno v případě, že jste ve věku od 40 do 85 let. Jediné, co musíte udělat, je podepsat žádost.

Není nad to si užívat klidu s vědomím, že jsou Vaši blízcí chráněni

Životní pojištění nesmaže všechny Vaše obavy, ale může pomoci připravit se na vysoké účty za zdravotní péči nebo jiné nečekané výdaje.

Starat se o naše děti a vnoučata a chránit je, patří k těm nejdůležitějším a nejmilejším povinnostem, jaké můžeme mít.

4LifeDirect Vám umožní finančně ochránit Vaši rodinu prostřednictvím měsíčního pojistného, které si opravdu budete moci dovolit.

Je potřeba si uvědomit, že rozhodnutí, která učiníme dnes mohou ovlivnit ty, na kterých nám nejvíce záleží.

Zavolejte na 800 022 561 a zajistěte budoucnost Vaší rodiny ještě dnes. Naši zkušení operátoři Vám rádi odpoví na všechny Vaše otázky.

** Naše garance schválení všech žadatelů ve věku od 40 do 85 let je možná díky dvouleté ochranné lhůtě. V případě, že úmrtí nastane během prvních dvou let pojistky z jakékoli jiné příčiny než nehodou, vše doposud zaplacené pojistné bude vyplaceno obmyšlené osobě. V případě úmrtí nehodou nebo úrazem během prvních dvou let pojistky se vyplácí plná pojistná částka.

Zavolejte nám a sjednejte si pojištění ještě dnes!

Pokračováním v prohlížení naší stránky souhlasíte s využitím Cookies. Více informací najdete na stránce Zásady ochrany osobních údajů.PŘIJMOUT