Jste na Facebooku? Nezapomeňte nás sledovat!
starší usmívající se pár se objímá

Pár skutečností o životním pojištění

Monday, 20 April 2020

Byla by rodina schopna v případě vašeho úmrtí uhradit náklady na pohřeb nebo jiné závazky, které tu zanecháte?

Zabezpečení Jistota pro mé blízké PLUS , jehož schválení je garantováno, může pomoci s finanční zátěží, které budou vaši blízcí vystaveni. Jde jednoduše o finanční ochranu vaší rodiny. Ke sjednání nepotřebujete žádné zdravotní prohlídky ani dotazníky.

Žádné zdravotní dotazníky, žádné lékařské prohlídky, žádné starosti

Schválení bez otázek na zdravotní stav

Pokud jste ve věku od 40 do 85 let, pojištění Jistota pro mé blízké může být ten pravý produkt pro vás.  Je to velmi dostupný způsob, jakým můžete svým nejbližším pomoci s úhradou závazků po vašem odchodu nebo jim poskytnout finanční rezervu pro případ potíží. Navíc tuto pojistku je možné sjednat bez nutnosti doložení jakékoliv zdravotní dokumentace. To znamená nemusíte dokládat žádné zdravotní dotazníky ani podstupovat prohlídky. Jediné, co musíte udělat, je vyplnit žádost o pojištění.

Ochraňte rodinu pro případ potíží

Jak to funguje

Každý měsíc platíte pojistné – částku, kterou jste si zvolil při sjednání pojištění. A vaše pojistné krytí je tímto aktivní. Po Vaší smrti obdrží Vámi určená obmyšlená osoba nebo osoby výplatu pojistného plnění z Vaší pojistky až do výše 200 000 Kč. Tyto peníze mohou použít na zaplacení výdajů za zdravotní péči, pohřeb, nezaplacené dluhy nebo cokoli jiného.

Pojištění Jistota pro mé blízké pomůže s finanční i psychickou zátěží, které bude vaše rodina vystavena během tohoto náročného období.

Dar pro lidi, které milujete nejvíce

Pomoc v těžkém období

Pojištění Jistota pro mé blízké může být praktickým a moudrým řešením v případě, že ještě nemáte životní pojištění. Tato pojistka je cenově dostupná, její sjednání jednoduché a schválena Vám může být snadno z pohodlí Vašeho domova.

Při žádosti o tuto pojistku nemůžete být odmítnuti kvůli vašemu zdravotnímu stavu. Opravdu stačí pouze zaslat žádost.

Pro další informace nám zavolejte na 800 022 561. Rádi Vám sestavíme cenovou nabídku, která bude Vám a Vaší rodině vyhovovat nejvíce.

Zavolejte nám a sjednejte si pojištění ještě dnes!