4Life Direct Insurance Services s.r.o. Vás tímto informuje, že výše uvedené údaje budou zpracovávány za účelem nabízení, uzavírání a plnění smluv o životním a neživotním pojištění v rozsahu specifikovaném zde. Prohlašuji, že jsem se s ním seznámil a porozuměl mu.4Life Direct Insurance Services s.r.o. Vás tímto informuje, že výše uvedené údaje budou zpracovávány za účelem nabízení, uzavírání a plnění smluv o životním a neživotním pojištění v rozsahu specifikovaném zde. Prohlašuji, že jsem se s ním seznámil a porozuměl mu.

Pár skutečností o životním pojištění

old couple

Byla by Vaše rodina schopna pokrýt náklady na pohřeb a jiné závazky, které tu zanecháte, pokud zde již nebudete?

 

Pojištění s garancí schválení, jakým je pojištění Jistota pro mé blízké pomůže snížit finanční zátěž, kterou budou muset Vaši blízcí nést. Toto životní pojištění pomůže ochránit Vaši rodinu po finanční stránce a k jeho sjednání nejsou vyžadovány zdravotní dotazníky, ani lékařské prohlídky.

Žádné zdravotní dotazníky, žádné lékařské prohlídky, žádné starosti

Schválení bez otázek na zdravotní stav

Pokud jste ve věku od 40 do 85 let, pojištění Jistota pro mé blízké může být pro Vás to pravé. Představuje finančně dostupný způsob, jak pomoci Vašim obmyšleným osobám (Vašim blízkým) zaplatit výdaje, které po sobě zanecháte. Toto životní pojištění Vám navíc garantuje schválení bez zdravotní dokumentace. To znamená, že u sjednání pojištění od Vás nevyžadujeme žádné zdravotní dotazníky nebo prohlídky. Tím si ušetříte starosti spojené s návštěvou lékaře. Jediné, co musíte udělat je zažádat o pojištění.

Snižte stres pro Vaši rodinu během těžkého období

Jak to funguje

Každý měsíc platíte domluvenou částku “pojistného”, aby Vaše pojistné krytí zůstalo aktivní. Po Vaší smrti obdrží Vámi určená obmyšlená osoba nebo osoby výplatu pojistného plnění z Vaší pojistky až do výše 200 000 Kč, které bude moci použít na zaplacení výdajů za zdravotní péči, pohřeb, nezaplacené dluhy nebo cokoli jiného.

Prostřednictvím pojistky Jistota pro mé blízké pomůžete odlehčit finanční zátěž a zmírnit stres pro Vaši rodinu během těžkého období.

Ohleduplný dar pro lidi, které milujete nejvíce

Zmírnění těžkého období

Pojištění Jistota pro mé blízké může být praktickým a moudrým řešením v případě, že ještě nemáte životní pojištění. Tato pojistka je cenově dostupná, její sjednání jednoduché a schválena Vám může být snadno z pohodlí Vašeho domova.

S pojištěním Jistota pro mé blízké nemůžete být odmítnuti kvůli Vašemu současnému nebo předchozímu zdravotnímu stavu. Jediné, co musíte udělat, je zažádat.

Pro další informace nám zavolejte na 800 022 561 a my Vám sestavíme cenovou nabídku, která bude Vám a Vaší rodině vyhovovat nejvíce.

Důležitá zpráva pro všechny klienty. V průběhu trvání mimořádných opatření můžete být Vy i Vaše rodina v naprostém klidu, jelikož Vaše životní pojištění není ovlivněno situací způsobenou rozšiřováním viru Covid -19, jste stále kryti za stejných podmínek platných při sjednání Vaší pojistné smlouvy. 4Life Direct je tu vždy pro Vás i Vaši rodinu.