Jste na Facebooku? Nezapomeňte nás sledovat!

Práce u nás

osobní profil růžová ikona

PRACUJTE VE 4LIFE DIRECT

Váš kariérní růst právě začíná!

  • Staň se součástí našeho týmu!

  • Max. file size: 2 MB.

V souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen GDPR) a dalšími platnými právními předpisy České republiky tímto uděluji svůj souhlas s tím, aby veškeré údaje, které jsem poskytl či v budoucnu poskytnu pro pojistitele Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited, IČO: 101001 a Red Sands Insurance Company (Europe) Limited, IČO: 87598, se sídlem 23 Ocean Village Promenade, Gibraltar, a společnosti skupiny 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, se sídlem Pobřežní 394/12, 186 00 Praha 8, pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti, byly společností 4Life Direct nebo pojistitelem, potažmo jejich vlastními zaměstnanci, shromažďovány a automatizovaně nebo manuálně zpracovávány. Zároveň jsem byl poučen o mém právu na informace o tom, jaké údaje jsou zpracovávány. Byl jsem také poučen, že můj souhlas je dobrovolný a může být kdykoliv odvolán tak, že kontaktuji 4Life Direct.

Ve 4Life Direct Ti nabídneme plat, ve kterém se odrazí nejen Tvé znalosti a dovednosti, ale také Tvé individuální úspěchy. Staráme se o spokojenost a podporu našich zaměstnanců. Nabízíme také rozsáhlý systém dalších benefitů.

CO TĚ U NÁS ČEKÁ?

4Life Direct je jedna z nejrychleji rostoucích firem v oblasti přímého zprostředkování životního pojištění v Evropě. Od roku 2008 naplňuje potřeby více než půl milionu spokojených klientů. Naše hodnoty a standardy vždy tvořily základ našeho úspěchu. Klienti se na nás spoléhají v pomoci svým blízkým a my jsme si této výjimečné důvěry plně vědomi. Ve 4Life Direct pracujeme s klienty na přímo, což nám umožňuje zachovávat maximální jednoduchost a pohodlí při sjednávání pojistek. Specializujeme se na vytváření srozumitelných a finančně dostupných produktů životního pojištění, které jsou snadno přístupné.

Další pobočky jsou v Polsku, Maďarsku, na Slovensku a Řecku. Víme, že klíčem k našemu úspěchu jsou lidé, kteří s námi pracují. Vložili jsme mnoho úsilí v to, aby se práce v naší společnosti odehrávala v přátelské a otevřené atmosféře. U nás budete mít možnost získat zkušenosti z mezinárodní společnosti, stejně tak jako možnost rozvíjet své schopnosti a zlepšovat svou kvalifikaci.

YouTube Thumbnail

JAK TO PROBÍHÁ?

YouTube Thumbnail

ČASTO KLADNÉ OTÁZKY

Nenašli jste svou otázku mezi nejčastěji kladenými dotazy? Mailujte na kariera@4lifedirect.cz