Jste na Facebooku? Nezapomeňte nás sledovat!
starší pán objímá svou ženu u jezera

Proč je správné sjednat si pojištění pro seniory a prarodiče

Saturday, 02 May 2020

Jste-li babička nebo dědeček, uvědomujete si pravou hodnotu rodiny. A pravděpodobně jste již přemýšleli o způsobu, jak ji zabezpečit. Životní pojištění „Jistota pro mé blízké PLUS“ vám může pomoci.

Pojištění „Jistota pro mé blízké PLUS“, zprostředkované firmou 4Life Direct, je určena všem ve věku 40 až 85 let. Pomáhá finančně zajistit vaše nejbližší v situaci, kdy jsou vystaveni nenadálým výdajům. Ať už jsou to neuhrazené léčebné výlohy nebo uspořádání posledního rozloučení. Není jednoduché o těchto věcech hovořit. Ale pro mnohé je velkou úlevou, pokud mohou své blízké před takovými nenadálými výdaji zabezpečit.

Jak vám může pojistka pomoci se postarat o své nejbližší?

Zabezpečí vaše nejbližší.

Jsou někteří členové vaší rodiny na vás finančně závislí? Právě tato pojistka jim může pomoci s úhradou závazků, které po sobě zanecháte.

Je to způsob, jak můžete dopředu zajistit úhradu posledních výdajů

Lidé jsou často přesvědčeni, že jejich úspory jsou dostatečnou rezervou na pokrytí pozdějších výdajů na pohřeb. Bohužel tomu tak často není. Pojistka od 4Life Direct nabízí jednoduché a účinné zabezpečení, které zajistí, aby se tyto náklady nestaly břemenem pro vaše nejbližší. Peníze budou vyplaceny těm, které si sami určíte, do 24 hodin po dodání požadovaných dokumentů.

Toto pojištění je snadné a cenově dostupné.

Pokud jste ve věku od 40 do 85 let, schválení Vaší pojistky je zaručeno. Nemusíte podstupovat žádné zdravotní prohlídky nebo vyplňovat zdravotní dotazníky. Pojištění kryje smrt následkem nehody od začátku platnosti pojistky, přirozené úmrtí pak po uplynutí dvou let. Každý rodič chce ochránit svou rodinu před finančními těžkostmi. Právě životní pojištění je jedním z řešení, jak zajistit klidnou budoucnost.

A proč to neudělat už dnes?

Zavolejte na 800 022 561 a zjistěte více informací.

Zavolejte nám a sjednejte si pojištění ještě dnes!