4Life Direct Insurance Services s.r.o. Vás tímto informuje, že výše uvedené údaje budou zpracovávány za účelem nabízení, uzavírání a plnění smluv o životním a neživotním pojištění v rozsahu specifikovaném zde. Prohlašuji, že jsem se s ním seznámil a porozuměl mu.4Life Direct Insurance Services s.r.o. Vás tímto informuje, že výše uvedené údaje budou zpracovávány za účelem nabízení, uzavírání a plnění smluv o životním a neživotním pojištění v rozsahu specifikovaném zde. Prohlašuji, že jsem se s ním seznámil a porozuměl mu.

Proč je správné sjednat si pojištění pro seniory a prarodiče

para seniorów

Jako babička nebo dědeček, jste pravděpodobně začali přemýšlet o své finanční budoucnosti a o dědictví, které chcete zanechat svým nejbližším. Životní pojištění „Jistota pro mé blízké“ je tu od toho, aby Vám s tím pomohlo.

Pojištění „Jistota pro mé blízké“, zprostředkované přes 4Life Direct je pro seniory a dospělé lidi, ve věku od 40 do 85 let. Pomáhá chránit Vaši rodinu vůči životním nejistotám – jakými jsou vysoké účty za zdravotní péči nebo výdaje za pohřeb, které po sobě zanecháte. Může být obtížné mluvit o tom s Vašimi blízkými, ale hodně prarodičům se značně uleví, když vědí, že mají pojistné krytí, které pomůže Vašim blízkým tyto náklady uhradit.

Zde je jen pár důvodů, proč je tato pojistka vhodná pro seniory a prarodiče:

Pomáhá Vám dávat pozor na Vaše blízké.

Pokud máte členy rodiny, kteří jsou od Vás finančně závislí, Vaše pojistka může pomoci uhradit nezaplacené účty za zdravotní péči nebo dluhy, které zanecháte.

Je to způsob, jak bez stresu pokrýt poslední výdaje.

Lidé mají často mylnou představu, že jejich úspory adekvátně pokryjí jakékoliv poslední výdaje. Bohužel, často to není pravda. Výplata od 4Life Direct může být jednoduchým a efektivním způsobem, jak zajistit, aby se tyto náklady pro Vaši rodinu nestaly břemenem. A vyplácí se do 24 hodin od obdržení všech požadovaných dokumentů.

Je to snadné a cenově dostupné.

Pokud jste ve věku od 40 do 85 let, schválení Vaší pojistky je zaručeno. To znamená, že nezahrnuje žádné zdravotní prohlídky a žádné zdravotní dotazníky. Smrt v důsledku nehody je kryta od začátku Vaší pojistky a přirozená smrt je kryta po 2 letech.

Každý starý rodič doufá, že ochrání svou rodinu od jakýchkoliv dluhů a životní pojištění může ten neocenitelný klid na duši poskytnout.

Proč nezačít pracovat na lepší a bezpečnější budoucnosti už dnes? Zavolejte na 800 022 561 a sjednejte si svou pojistku ještě dnes!

Důležitá zpráva pro všechny klienty. V průběhu trvání mimořádných opatření můžete být Vy i Vaše rodina v naprostém klidu, jelikož Vaše životní pojištění není ovlivněno situací způsobenou rozšiřováním viru Covid -19, jste stále kryti za stejných podmínek platných při sjednání Vaší pojistné smlouvy. 4Life Direct je tu vždy pro Vás i Vaši rodinu.