Jste na Facebooku? Nezapomeňte nás sledovat!

O Produktu

ruka držící deštník bilá ikona

Máte zájem o životní pojištění Jistota pro mé blízké?

Volejte bezplatnou linku na 800 022 561 v pracovní dny od 09:00 do 17:30 nebo vyplňte formulář
Budeme Vás kontaktovat.
ZAVOLEJTE MI

Životní pojištění Jistota pro mé blízké

Pokoj v duši díky dostatečnému finančnímu zabezpečení 

Zdraví je to nejcennější, co máme. Jsme si vědomi toho, že život má nevyčíslitelnou hodnotu a žádné pojištění nedokáže dostatečně vykompenzovat ztrátu milované osoby. Snažíme se k tomuto tématu přistupovat velmi citlivě, vážíme si života a vážíme si lidí. Každý život končí smrtí a týká se to každého z nás. S přibývajícím věkem si lidé její přítomnost začínají čím dál více uvědomovat a ještě více si uvědomují, že organizace posledního rozloučení s sebou nese poměrně velké finanční náklady. Právě obava o to, že se rodina dostane do finančních těžkostí vede většinu klientů k rozhodnutí si životního pojištění Jistota pro mé blízké sjednat. 

Žijte dneškem, plánujete na zítra. Jen si představte jaký klid v duši budete mít díky vědomí, že máte životní pojištění s dostatečným pojistným krytím, které vás finančně příliš nezatíží a vašim nejbližším zabezpečí náležitou finanční ochranu v době, kdy ji nejvíce potřebují. Jsme přesvědčení, že každý by měl mít přístup k cenově dostupnému pojištění, které je jednoduché a srozumitelné. S pojistným krytím až do výše 200 000 Kč získají Vaši nejbližší finanční zabezpečení, které jim pomůže vyřešit výdaje na pohřeb a další neočekávané náklady. 4Life Direct poskytuje jednoduché a srozumitelné pojištění, které reaguje na Vaše potřeby a přináší Vám jistotu v náročných životních situacích. 

Jistota financí v době, kdy je nejvíce potřebujete

Vyrovnat se ze ztrátou milované osoby je velmi náročné. Toto období byste měli prožívat tichou vzpomínkou na společně strávený čas a ne se stresovat obavou, kde sehnat peníze na zaplacení posledního rozloučení. Ne všichni mají možnost si na svůj pohřeb našetřit během svého života a ulehčit tak svým nejbližším od finančních starostí. A i když si možná šetříte, nikdy nemáte jistotu, že tyto peníze nepoužijete na zaplacení nečekaných výdajů, jako je například rozbitá pračka nebo televizor. 

Výplata pojistného plnění je osvobozena od daně a nespadá do dědického řízení. Pojistné plnění z pojištění Jistota pro mé blízké je vyplaceno do 24 hodin v pracovní dny do doručení všech potřebných dokumentů, takže Vaši nejbližší mají jistotu, že budou mít peníze v době, kdy je nejvíce potřebují. Jen za rok 2019 jsme takto pomohli rodinám a nejbližším našich klientů, kterým bylo dohromady vyplaceno přes 16 000 000 Kč. A právě proto věříme, že toto pojištění má smysl. 

Sjednání pojištění nebylo nikdy tak jednoduché

Pojištění Jistota pro mé blízké je jednoduché a srozumitelné, a jednoduché je také jeho sjednání. Stačí, když nám zavoláte na naši bezplatnou telefonní linku  800 022 561, kde vám naši specialisté vše ochotně vysvětlí a nabídnou pojištění, které odpovídá vašim potřebám i finančním možnostem. Dáváte-li přednost online komunikaci, využijte tlačítko “sjednat pojištění online” v horní části této stránky. 

Dovolte nám připomenout, že pokud je Vám mezi 40 a 85 lety, vaše žádost nemůže být odmítnuta kvůli vašemu zdravotnímu stavu. Při sjednání pojištění nemusíte vyplňovat žádné zdravotní dotazníky, ani se vás nebudeme ptát na váš zdravotní stav. Z tohoto důvodu existuje na přirozené úmrtí nebo úmrtí vlivem nemoci, tzv. ochranná lhůta, která trvá po dobu prvních 24 měsíců trvání pojistné smlouvy. Více informací o ochranné lhůtě a pojištění Jistota pro mé blízké naleznete ve všeobecných pojistných podmínkách a informačním dokumentu v sekci Informace ke stažení níže na této stránce. 

Kontaktujte nás pro více informací, k ničemu se tím nezavazujete. Udělejte to pro sebe, udělejte to pro své blízké! 

JISTOTA PRO MÉ BLÍZKÉ

Hlavní výhody pojištění

Nejčastější dotazy o pojištění Jistota pro mé blízké

Musím podstoupit nějaké lékařské vyšetření, abych mohl/a uzavřít toto pojištění?

Ne! Na rozdíl od jiných životních pojištění, rizikové životní pojištění Jistota pro mé blízké nevyžaduje žádné lékařské vyšetření a nebudeme Vám při žádosti o uzavření pojistné smlouvy pokládat žádné otázky týkající se vašeho zdravotního stavu.

Jak dlouho trvá výplata pojistného plnění?

Můžete se spolehnout, že jakmile obdržíme kompletní žádost o výplatu pojistného plnění, včetně veškerých požadovaných dokumentů, bude příkaz k výplatě pojistného plnění zadán do 24 hodin od obdržení této kompletní žádosti (tato lhůta nezahrnuje soboty, neděle a státní svátky).

Kolik za životní pojištění Jistota pro mé blízké zaplatím měsíčně?

Výše měsíčního pojistného, kterou budete platit, záleží na vašem věku, výši zvoleného pojistného plnění a na způsobu, jakým budete své pojistné hradit. Vyplňte prosím webový formulář nebo nám zavolejte na bezplatné telefonní číslo 800 022 561 a my vám rádi poskytneme konkrétní nabídku připravenou na míru.

Jaké výhody přináší toto životní pojištění?

Rizikové životní pojištění Jistota pro mé blízké poskytne vaší rodině finanční podporu v případě vašeho úmrtí, což jí může pomoci uhradit výdaje spojené s vaším pohřbem a další nepředvídané náklady v závislosti na výši pojistného plnění, které si zvolíte.

Ztráta milované osoby je velmi nepříjemný životní zážitek. Bez důkladné přípravy může mimo jiné přinést finanční problémy. Rostoucí ceny pohřbů a lékařské péče v kombinaci s nutností splácet dluhy a jiné závazky se může pro vaši rodinu stát neočekávaným břemenem.

Pomocí životního pojištění Jistota pro mé blízké můžete zajistit, že vaše rodina v případě vašeho úmrtí obdrží dodatečnou finanční podporu, což jí umožní vyrovnat závazky, které po sobě zanecháte.

Jsem zdravý. Na co bych potřeboval rizikové životní pojištění?

Nikdo neví, co se může stát. Čím dříve si sjednáte životní pojištění, tím dříve budete mít jistotu, že v případě vaší smrti, ať už z důvodu nemoci nebo náhodného úrazu, bude vaše rodina dostatečně chráněna v okamžiku, kdy to bude potřeba. A to není vše: protože je výše měsíčního pojistného vypočítávána na základě vašeho věku a zvolené částky pojistného plnění, čím dříve se pojistíte, tím nižší bude měsíční pojistné!

Hodnocení

Co o nás říkají naši klienti