starší pán objímá svou ženu u jezera

O Produktu

ruka držící deštník bilá ikona

Máte zájem o životní pojištění Jistota pro mé blízké PLUS?

Volejte bezplatnou linku 800 022 561 nebo vyplňte formulář
Pracovní dny: Po – Pá 9:00 – 17:30
Budeme Vás kontaktovat.

Životní pojištění Jistota pro mé blízké PLUS

Rozumíme tomu, s jakými emocionálními a finančními obtížemi se musí člověk potýkat po ztrátě někoho blízkého. S životním pojištěním Jistota pro mé blízké PLUS můžete získat až 200 000 Kč, abyste pomohli svým nejbližším důstojně se s Vámi rozloučit, s klidem a bez finančních starostí. Rovněž zajistíme, že výplatu pojistného plnění získají Vaši nejbližší do 24 hodin od dodání potřebných dokumentů.

Při sjednání smlouvy nemusíte vyplňovat žádné zdravotní dotazníky a ani se Vás nebudeme ptát na Váš zdravotní stav. Již od prvního dne jste kryti na úmrtí v důsledku nehody nebo úrazu. Přirozená smrt a smrt z důvodu nemoci jsou kryty již po 24 měsících trvání smlouvy.

JISTOTA PRO MÉ BLÍZKÉ PLUS

Hlavní výhody pojištění

Nejčastější dotazy

Musím podstoupit nějaké lékařské vyšetření, abych mohl/a uzavřít toto pojištění?

Ne! Na rozdíl od jiných životních pojištění, rizikové životní pojištění Jistota pro mé blízké PLUS nevyžaduje žádné lékařské vyšetření a nebudeme Vám při žádosti o uzavření pojistné smlouvy pokládat žádné otázky týkající se vašeho zdravotního stavu.

Jak dlouho trvá výplata pojistného plnění?

Můžete se spolehnout, že jakmile obdržíme kompletní žádost o výplatu pojistného plnění, včetně veškerých požadovaných dokumentů, bude příkaz k výplatě pojistného plnění zadán do 24 hodin od obdržení této kompletní žádosti (tato lhůta nezahrnuje soboty, neděle a státní svátky).


Kolik za životní pojištění Jistota pro mé blízké PLUS zaplatím měsíčně?

Výše měsíčního pojistného, kterou budete platit, záleží na vašem věku, výši zvoleného pojistného plnění a na způsobu, jakým budete své pojistné hradit. Vyplňte prosím webový formulář nebo nám zavolejte na bezplatné telefonní číslo 800 022 561 a my vám rádi poskytneme konkrétní nabídku připravenou na míru.

Jaké výhody přináší toto životní pojištění?

Rizikové životní pojištění Jistota pro mé blízké PLUS poskytne vaší rodině finanční podporu v případě vašeho úmrtí, což jí může pomoci uhradit výdaje spojené s vaším pohřbem a další nepředvídané náklady v závislosti na výši pojistného plnění, které si zvolíte.

Ztráta milované osoby je velmi nepříjemný životní zážitek. Bez důkladné přípravy může mimo jiné přinést finanční problémy. Rostoucí ceny pohřbů a lékařské péče v kombinaci s nutností splácet dluhy a jiné závazky se může pro vaši rodinu stát neočekávaným břemenem.

Pomocí životního pojištění Jistota pro mé blízké PLUS můžete zajistit, že vaše rodina v případě vašeho úmrtí obdrží dodatečnou finanční podporu, což jí umožní vyrovnat závazky, které po sobě zanecháte.

Jsem zdravý. Na co bych potřeboval rizikové životní pojištění?

Nikdo neví, co se může stát. Čím dříve si sjednáte životní pojištění, tím dříve budete mít jistotu, že v případě vaší smrti, ať už z důvodu nemoci nebo náhodného úrazu, bude vaše rodina dostatečně chráněna v okamžiku, kdy to bude potřeba. A to není vše: protože je výše měsíčního pojistného vypočítávána na základě vašeho věku a zvolené částky pojistného plnění, čím dříve se pojistíte, tím nižší bude měsíční pojistné!

Informace ke stažení

Všeobecné pojistné podmínky (VPP) a informační dokument (PID)

Hodnocení

Co o nás říkají naši klienti

Pokračováním v prohlížení naší stránky souhlasíte s využitím Cookies. Více informací najdete na stránce Zásady ochrany osobních údajů.PŘIJMOUT